Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.09.2018

Відповідно до доручення віце-прем'єр-міністра України від 06.06.2018 року № 23142/01-18 в Лисичанському педагогічному коледжі проведено загальноколеджне спортивне свято (Олімпійський урок) в рамках Олімпійського тижня. Починаючи з 2007 року це стало традицією навчального закладу, викладачів фізичного виховання та візитною карткою спортсменів коледжу. Урочистий захід був присвячений Дню фізичної культури і спорту України!

На свято завітали почесні гості: голова Луганського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України Острєцов Віктор Васильович; Президент Федерації баскетболу Луганської області Гожедрянов Андрій Віталійович.

Свято сили та краси пройшло під гаслом «Храм оптимізму і бадьорості». Сезон 2017-2018 років був насиченим на яскраві спортивні змагання: Олімпіада та Паралімпіада, Кубки світу, Ігри Нескорених, Світові рекорди, боксерські баталії, Об'єднаний Чемпіонат Європи…

Спортсмени перемогли! Вони змогли зробити максимум у кожному виді спору. Всі виклалися максимально, і маємо неперевершені результати. Це феноменально для України, це показало, що в Україні є спорт.

Згадали не тільки яскраві сторінки світового спорту, але й акцентували увагу на функціонуванні спортивного клубу СК «ЛПК», якому виповнилося 5 ювілейних років, де здійснюється всебічна робота з розвитку фізичної культури і спорту серед студентів, викладацького складу, співробітників коледжу.

Неперевершеним дійством стали показові виступи студентів коледжу:

- Синявського С., Зубкова М., неодноразових призерів та переможців обласних, регіональних та всеукраїнських змагань з дзюдо та самбо;

- Краніна Д., переможця та призера обласних та регіональних змагань з карате;

- Іваннікової О. – виступ з футбольного фрістайлу;

- Сидоренко О. – переможниці всеукраїнських змагань з акробатичного рок-н-ролу.

Найкращі спортсмени коледжу були нагороджені подарунками та відзначені грамотами Луганського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України та Федерації баскетболу Луганської області.

Бажаємо всім завжди бути на вершині оптимізму та бадьорості!

Крошка С.А.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018