Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

08.09.2018

8 вересня 2018 року студенти ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» взяли участь у велофестивалі «Двіж on Wheels», що відбувся в центрі міста Лисичанськ по вулиці Юнацькій. Захід було організовано задля молоді міста, щоб показати, що велосипед – це не лише зручний та раціональний вид транспорту, а ще й чудовий об'єднуючий «інструмент» для мешканців, справжній каталізатор для позитивних міських трансформацій.

Учасники фестивалю мали змогу відправитися у велопробіг та здобути пам'ятний приз під час змагань, безкоштовно полагодити свій велосипед, навчитися їздити на скейтборді, покрутити педалі на велогенераторі, переглянути кінострічку «Вело проти Авто» режисера Фредеріка Герттена просто неба, а найголовніше – знайти нових друзів у цей вітряний, але теплий осінній день.

Студенти коледжу зауважили, що такі заходи просто необхідні нашому місту, бо вони дають змогу зрозуміти, що у будь-якому захопленні можна знайти однодумців, котрі радо будуть підтримувати тебе. Можливість поспілкуватися, продемонструвати свої таланти, знайти нових знайомих, відчути свою причетність до життя рідного міста – за це подяка проекту «ВелоСхід» у містах Донецької та Луганської областей!

Детальна інформація: http://avk.org.ua/2018/09/u-lysychansku-prosto-neba-projshov-velofestyval-dvizh-on-wheels/

Хомич О.М.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018