Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

31.08.2018

2018 рік – рік нової української школи для усіх першокласників України. Що чекає на маленьких здобувачів освіти? Як по-сучасному організувати освітнє середовище та яким чином побудувати цікавий, неординарний та захоплюючий процес навчання? Ці та безліч інших запитань хвилюють не тільки педагогів, батьків, а й студентів Лисичанського педагогічного коледжу.

31 серпня 2018 року у коледжі відбулася настановча конференція з педагогічної практики «Перші дні дитини в школі» для студентів 4-х курсів спеціальності 013 «Початкова освіта» ОКР «молодший спеціаліст».

На конференції студенти отримали дорожню карту по формуванню і просуванню Концепції нової української школи; виокремили головні стратегії цього проекту; ознайомилися з основними задачами практики; з документацією, яку необхідно підготувати до початку та після завершення практики; заповнили щоденники, у яких студенти будуть фіксувати свої спостереження та робити щоденні аналізи освітньої діяльності.

Базами педагогічної практики є заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 та КЗ "НВК школа І-ІІ ст-ліцей "Гарант" м. Лисичанськ.

Всім студентам-практикантам бажаємо успіхів при виконанні поставлених завдань практики та цікавих ідей у новій школі!

 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018