Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

29.08.2018

З початком нового навчального року розпочав свою діяльність Центр молодіжних ініціатив. На засідання інформаційно-аналітичного майданчика зібралася студентська молодь з новими ідеями та планами щодо організації роботи Центру.

Учасники обговорювали питання суспільно-значущих подій у державі, зокрема, відзначення 27 річниці незалежності України. Вразив молодь марш нової української армії, особливо наявність у лавах ЗСУ жіночого батальйону. Надію на закінчення війни та гарантії колективної безпеки українцям надала участь збройних сил європейських держав та США у марші нової української армії.

Лунали окремі думки щодо відсутності стабільності в економічному житті держави, в недоцільності проведення урочистостей під час військових дій на Сході.

Висловлювалися думки відносно промови президента України щодо довго тривалості війни на Донбасі, з'ясовувалися причини та наслідки.

Оптимістично закінчилося засідання спогадами студентів про літній відпочинок у різних куточках мальовничої України. Своїми враженнями від тренінгу з медіа-грамотності, що проходив у Івано-Франковську, поділилася активістка Центру, студенка ІІ курсу Целухіна Альона.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018