Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

27.08.2018

27 серпня 2018 року велика коледжна родина розпочала новий 2018-2019 навчальний рік, прийнявши 142 першокурсника з різних куточків Луганщини.. Студентам спільно з батьками представили музейно-педагогічний комплекс навчального закладу, познайомили з їхньою другою домівкою на найближчі 4 роки.

Яскравим акордом початку нового навчального року став урочистий захід «Розкажи Європі про себе».

Напередодні нового навчального року Україна відзначає головні державотворчі свята – День Прапора і 27 річницю Незалежності.

На честь цих подій глядачам було представлено цікаві, змістовні факти про Україну як державу з великим європейським майбутнім. Зокрема, відеоряд включав інформацію параду зі святкування Дня Незалежності в місті Київ, у якому взяли участь 4500 військовослужбовців різних родів військ при 250 одиницях техніки. Зацікавила аудиторію відео промова Президента України Петра Порошенка, яку розпочав він словами «Маршу нової армії»: «Родились ми великої години з пожеж війни, із полум'я вогнів. Плекав нас біль за долю України, кормив нас гнів і лють на ворогів…».

Незабутні враження залишив проект, який віддзеркалював ключову тему заходу «Я в світ несу Луганщини ім'я», спрямований на популяризацію спадщини України та Луганщини в європейському середовищі, в результаті перегляду якого студенти впевнились у тому, що українці гідно представляють Батьківщину в усьому світі: подвигами героїв, творами відомих діячів культури і мистецтва, славетними перемогами спортсменів, здобутками науковців, які стали світовим надбанням. Тому ми сміливо можемо розказати Європі про себе!

 
     
 
     
 
     
 
     
 

По завершенню урочистої частини студентам першого курсу адміністрацією коледжу було надано інформацію щодо основних положень діяльності коледжу і запрошено до нової коледжної родини.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018