Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

01.06.2018

Для колективу Лисичанського педагогічного коледжу стало вже доброю традицією зустрічати кожну пору року яскравою подією. Не виняток і літо. Адже в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

День захисту дітей – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

В Україні цей день відзначають із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Студенти ЛПК просто не могли залишитися осторонь такого святкування, тому 1 червня волонтери проявили небайдужість та ініціативу задля того, щоб подарувати дітям краплинку щастя у цей день. Наш коледжний волонтерський загін «Милосердя» відправилися до Лисичанського дитячого будинку, щоб подарувати дітям зібрані студентами іграшки, одяг, книжки та інші дрібниці, які принесуть радість дітям.

Це найменше, що ми щиросердно можемо зробити для обездолених дітей, але головніше наше побажання, щоб одного дня кожна дитина-сирота прокинулась вранці і почула: «За тобою прийшли мамо й тато!»

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018