Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

25.04.2018

23-25 квітня 2018 року викладачі ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ Тараса Шевченка» взяли участь у Модулі Б семінару-тренінгу для викладачів ВНЗ, що готують майбутніх учителів початкових класів в межах програми DOCCU (м. Ірпінь Київської області).

На захід зібрались 50 педагогів із 8 областей України. Концепція тренінгу - перехід від теорії у навчанні демократії та правам людини до практичних підходів, завдяки яким вчитель і учень кожного дня опановуватимуть демократію через власний життєвий досвід. "Навчання ЧЕРЕЗ демократію з кожним кроком наближає нас до побудови Нової української школи" - зазначає експерт проекту Лариса Жабенко.

У рамках тренінгу викладачі педагогічних закладів вищої освіти відвідали пілотні школи проекту, де мали можливість подивитися уроки з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини у молодших та п'ятих класах. Зокрема, викладачі нашого коледжу відвідали Бучанський навчально-виховний комплекс "спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст.№4" та уроки в перших класах. Під час аналізу відвіданих уроків викладачі ще раз утвердились у думці про актуальність формування нового покоління вчителів для Нової української школи та окреслили можливості використання навчальних ресурів ОДГ/ОПЛ в освітньому процесі початкової школи.

Викладачі-учасники тренінгу ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ Тараса Шевченка» висловлюють подяку всім учасникам та тренерам проекту за енергію, позитив та обмін практичним досвідом, а також керівництву нашого навчального закладу за надану можливість професійного зростання та набуття нового досвіду!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018