Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

25.04.2018

25 квітня 2018 року в коледжі відбулася олімпіада з екології серед студентів 2-х курсів спеціальностей «Початкова освіта», «Фізичне виховання», «Технологічна освіта» ОКР «молодший спеціаліст» з метою пошуку, розвитку та підтримки здібних, обдарованих, талановитих студентів, стимулювання їх творчого самовдосконалення; формування в них уміння користуватися дослідницькими прийомами.

Олімпіада проводилась у ІІ тури.

Перший тур передбачав розв'язання тестових завдань. Він проходив за умовами і правилами, встановленими для олімпіад з базових і спеціальних дисциплін. Під час другого туру олімпіади з екології відбувався захист екологічних проектів, метою створення якого є прагнення привернути увагу молоді до проблем екології та охорони довкілля.

У процесі роботи над екологічним проектом студенти повинні були оволодіти навичками наукового пошуку, відбору матеріалу, необхідного для розкриття теми проекту та його реалізації, узагальнення та аналізу, оволодіти методами екомоніторингу. Були представлені номінації творчих екологічних проектів:

- проблеми природних екосистем (дослідження водного середовища, рослинного покриву, тваринного світу, природних комплексів);

- екологічні проблеми міста (дослідження екосистем міст й окремих їхніх компонентів); - етнографічні дослідження (мета етнографічних досліджень – здобути екологічні навички наших предків, які підкажуть і допоможуть нам знаходити рішення екологічних проблем сьогодні).

Переможцями коледжної олімпіади за результатами виконання запропонованих завдань стали наступні студенти:

І місце – Міхєєва А. (група 2-АПО);

ІІ місце – Огороднічук Л. (група 2-АПО);

ІІІ місце – Ворошилова А. (група 2-АПО).

В цілому олімпіада з екології показала, що студенти можуть збирати необхідну інформацію щодо існуючих екологічних проблем, вміють її аналізувати з різних точок зору, висувають різні гіпотези та вміють робити висновки.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018