Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

19.04.2018

Другий рік поспіль студенти Лисичанського педагогічного коледжу беруть участь у ІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту: погляд молоді».

2018 року форум відбувся на базі Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту (м. Кремінна).

В конференції брали участь 78 студентів з 9 ВУЗів України. Від Лисичанського педагогічного коледжу на пленарному засіданні виступили Барабаш А., Бєліченко Ю., студенти 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання», з актуальною проблемою сьогодення «Адаптивне фізичне виховання як новий напрямок в українській системі освіти» (кер. Крошка С.А.).

У збірнику наукових праць студентів «Науковий пошук молодих дослідників» представлено матеріали досліджень, наукових розвідок та узагальнення досвіду студентів Лисичанського педагогічного коледжу, зокрема Нежальського П., Юркова Д., Барабаш А., Бєліченко Ю., Зеленського В., Дегтяренка Д. (кер. Крошка С.А.), Березовської В.С., Чумаченко Д.С., Смовж К.В., Запотєєвої В.Е., Кривобок В.А., Пістряк А.І., Собінової М.Д., Березової Т.М., Смірнової Д.В. (кер. Цвік О.С.).

Студентська молодь приєднується до сучасних проблем фізичного виховання і спорту в системі освіти: освітні інноваційні та інформаційні технології у фізичному вихованні і спорті; проблеми олімпійського і професійного спорту; теоретичні і практичні проблеми формування, зміцнення і збереження здоров'я учнівської та студентської молоді; розвиток фізичної реабілітації, фітнесу і рекреації в Україні.

Ми вважаємо, що студентська молодь буде прислухатися до крилатиого висловлювання неміцького поета, мислителя: «Людина повинна вірити, що незрозуміле можна зрозуміти» (Й. Ґете).

 
     
 

Крошка С.А.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018