Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

18.04.2018

18 квітня 2018 року відбулося чергове засідання інформаційного майданчика Центру молодіжних ініціатив.

Цього тижня студенти та керівники майданчика говорили про Закон «Про національну безпеку», який повинен наблизити Україну до вступу до НАТО. Викладач правознавства Пивоварова Г.С. підкреслила, що цей закон покликаний модернізувати увесь сектор безпеки і вивести його на стандарти НАТО до 2020 р., розуміючи, що єдиною силою, яка здатна стримати і зупинити плани Росії, є Північноатлантичний Альянс. Сьогодні основне завдання зовнішньої політики України – це вступ до НАТО, тому Український парламент прийняв рішення і вніс зміни до закону про зовнішню політику. Вступ до НАТО сьогодні є одним з ключових завдань, оскільки фактично саме Україна у цих умовах є на передовій бойових дій. Українські хлопці і дівчата захищають увесь цивілізований світ. Важливо, щоб захист був максимально ефективний і максимально мобілізований.

Борисенко Л.Л. розповіла студентам, що Міністерство охорони здоров'я повідомило про можливу відміну планової флюорографії, лише за особистим бажанням. Студенти були вражені та незадоволені, адже людям, які працюються з дітьми, необхідно бути здоровим, а це потребує постійного медичного огляду.

Студенти 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» представили на розсуд присутніх сайт «Соціальна наукова мережа» на якому представлені різні міжнародні конкурси та гранди в яких можуть взяти участь і студенти нашого навчального закладу. Зокрема, це ІІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт ім. Володимира Маняка і Лідії Коваленко. Тема конкурсу: «Голодомор 1932-1933 рр. - геноцид українського народу: історія/пам'ять родини - історія/пам'ять країни». Організатори: ГО «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» HREC (Holodomor Research and Education Consortium), Міністерство освіти і науки України, Інститут історії України НАН України, Науково-освітній консорціум з вивчення Голодомору HREC при Канадському інституті українських студій Альбертського університету. З умовами та термінами конкурсу можна ознайомитися на сайті «Соціальна наукова мережа» за посиланням https://www.science-community.org/uk/conferences.

Спеціально для тих, хто шукає таких можливостей для подорожей, навчання чи роботи в Україні або ж за кордоном – підбірка сайтів, на яких можна знайти гранти, конкурси, стажування, міжнародні проекти та літні школи.

1. "Велика ідея" – https://biggggidea.com/opportunities/ Сайт дуже зручний у використанні, містить понад 200 можливостей щомісяця – гранти, конкурси, події, школи з різних спеціальностей та для людей різного віку, які проходять як на території України, так і в різних куточках світу.

2. "Litcentr" – http://litcentr.in.ua Тут знайдуть можливості розвитку свого таланту літератори: письменники та поети, а також журналісти.

3. "Unistudy" – http://unistudy.org.ua/short-term/training/ Інформація на цьому сайті надається українською мовою, що зручно для тих, хто не досконало володіє англійською, проте оновлюються можливості на ньому не надто часто.

4. "Mladinfo" – http://www.mladiinfo.eu Один з тих сайтів, на яких регулярно з'являються нові конкурси, міжнародні програми та тренінги. Варто просто час від часу переглядати їх, обирати той чи інший цікавий проект і вирушати за новими знайомствами та досвідом.

5. "Platforma" – http://platfor.ma

Студенти прийшли до висновку, що твоя країна, твоє здоров'я, твій успіх залежить лише від тебе та твого громадянського вибору!

 
     
 

Підготувала Пивоварова Г.С.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018