Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

16.04.2018

16 квітня 2018 року в коледжі була проведена олімпіада з фізики серед студентів 1-х курсів всіх спеціальностей ОКР «молодший спеціаліст», мета якої - популяризація навчальної дисципліни «Фізика», розвиток й вдосконалення знань з предмету, формування творчої активності, самостійності студентів в їх набутті та поглибленні, виховання наполегливості, цілеспрямованості, творчого пошуку, а також виявлення найбільш талановитої молоді серед студентів навчального закладу.

Студенти виконували практичні завдання за розділами: «Механіка», «Електродинаміка», «Коливання», «Термодинаміка». Тематика завдань входить до програми з фізики для ВНЗ І-ІІ р.а.

Аналіз результатів коледжного етапу студентської олімпіади з фізики вказує на те, що студенти володіють змістовними і глибокими знаннями з курсу «Загальна фізика». Продемонстрували обізнаність основ теорії предмету та його математичного виразу.

Переможцем олімпіади стала Запотєєва Валерія, група 1-АПО, яка показала високий рівень теоретичної підготовки і вміння переносити отримані знання на вирішення практичних завдань, вона володіє поняттями фізичних величин, демонструє вміння користуватися Міжнародною системою одиниць при розв'язуванні задач.

Друге місце посіла Ткаченко Вероніка, група 1-БПО, третє місце розділили Пістряк Анна, група 1-АПО та Сергачьова Юлія, група 1-АД.

У цілому олімпіада довела, що фізика сприяє розвитку фізичного знання і наукового стилю мислення студентів, формуванню в них наукового світогляду, здатності до наукового пізнання, усвідомленню сучасної картини світу та екологічної культури життєдіяльності.

 

Демченко П.Є., Брюховецька О.А.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018