Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

11.04.2018

Екологічна акція «День довкілля»

11 квітня 2018 року у Відокремленому підрозділі «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» стартувала екологічна акція «День довкілля». Мета акції – привернути увагу молоді до екологічних проблем; підвищити інтерес до природоохоронної діяльності; збереження та примноження природної спадщини; формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу й країну.

Програмою акції передбачено виконання садових робіт на території коледжу; окультурювання молодих насаджень: туй і ялівця; березового й калинового гаїв; горіхової та бузкової алей; організація студентських екологічних справ, спрямованих на збереження та відновлення навколишнього середовища, зокрема, організація й виконання робіт по упорядкуванню дільниць «Алея героїв АТО», «Тюльпан слави».

Екологічна акція покликана не лише озеленити нашу країну, а й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи й особистого внеску в її розвиток. Тож, цієї весни до акції приєдналася вся коледжна родина. За нашу турботу й поважне ставлення, природа подякувала нам і подарувала букет різнокольорових крокусів.

Запрошуємо всіх бажаючих долучатися до збереження й відновлення заповітних куточків України!

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018