Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

02.04.2018

2 квітня 2018 року у ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» на паралелях 1-3 курсів була проведена інформаційно-просвітницька година «Сучасні небезпеки молоді» на виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. №111.

Викладачі коледжу, що готували даний захід, намагалися якомога ширше висвітлити проблеми сучасної молоді з точки зору чотирьох аспектів. Вони говорили про політичний аспект небезпеки, а саме про маніпулювання свідомістю через «ідеали та символи», зсув локусу інтересів суспільства, глобалізацію влади та «торгівлю лозунгами».

Економічний аспект розкривавився через висвітлення проблеми знецінення реально цінних речей, торгівлю людьми, наркокур'єрство в Україні. Демонстрували соціальний відеоролик із протидії торгівлі людьми під назвою «Українці в якості наркокур'єрів», що рекомендований до перегляду студентами закладів вищої освіти Міністерством освіти і науки України.

При розгляді психологічного аспекту розмова стосувалася насильства в суспільстві, «груп смерті», екстремальних видів спорту, анорексії, важливості збереження цнотливості до шлюбних відносин. Та соціальний аспект був розкритий з точки зору аналізу небезпек, що криються у соціальних мережах та нових спільнотах-субкультурах.

Наприкінці заходу було підкреслено, що поряд із небезпеками, наше суспільство надає і набагато ширші можливості аніж 20 років тому. Для сучасної молоді розкриті всі горизонти, всі дороги, але як каже народна мудрість «Бережи плаття знову, а честь з молоду».

Організатори заходу перефразували: «Думай. Аналізуй. Приймай зважені рішення. Будь відповідальним», що і стало загальним підсумком інформаційно-просвітницької години.

 
     
 
     
 

Хомич О.М., Пивоварова Г.С.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018