Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

29.03.2018

Всеукраїнська науково-практична конференція «Війна на Донбасі в дзеркалі масової свідомості мешканців регіону»

29 березня 2018 року викладачі природничих дисциплін взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Війна на Донбасі в дзеркалі масової свідомості мешканців регіону», яка проводилась на базі Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» в режимі он-лайн.

Викладач Шевирьова І. Г. виступила з доповіддю «Модель екологічної катастрофи на Донбасі в умовах війни», в якій було зазначено, що інфраструктура, зокрема, шахти, фільтрувальні станції; хімічний, коксохімічний й металургійний заводи постійно перебувають під обстрілом, є небезпека серйозного пошкодження сховищ хлору й складів шкідливих речовин, що може мати тяжкі наслідки для довкілля в східному регіоні. В свою чергу, руйнування інфраструктурних об'єктів призводить до потрапляння хімікалій у річки й в ґрунтові води, існує загроза того, що може постраждати сотні тисяч людей, знищаться мешканці річок, озер; унеможливиться постачання питною водою великих міст, а також сільського господарства.

Отже, воєнні дії на Донбасі мають серйозні наслідки як для соціуму, так і для атмосфери в цілому. Тому, важливим залишається вирішення означених вище питань, необхідно запобігти загрозливій катастрофі, доки не пізно. Треба, щоб усі сторони, які беруть участь у цьому конфлікті, визнали невійськовий характер життєво важливої інфраструктури для України.

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018