Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

19.03.2018

Команда DOCCU за підтримки Міністерства освіти і науки України розпочала реалізацію нового 4-го компоненту проекту, спрямованого на впровадження освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в педагогічних вишах пілотних областей проекту. Компонент покликаний підтримати реалізацію в Україні концепції «Нова українська школа».

В період з 14.03.18 по 16.03.18 року викладачі ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» Пивоварова Г.С., Хомич О.М., Ляшенко К.І., Шевирьова І.Г., Борисенко Л.Л. взяли участь у першому з трьох освітніх модулів команди DOCCU «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи». Педагоги вивчали ключові сфери, поняття та принципи ОДГ/ОПЛ, підхід до навчання, заснований на правах людини. Задавались питаннями: «Що таке громадянські компетентності», «Чи можливо побудувати демократичну школу?», «Чому традиційні форми навчання громадянської освіти не працюють?». Конструювали моделі громадянських компетентностей для викладачів вищої школи, учителів та учнів.

Завданням проекту є впровадження освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини в освітні програми педагогічних вищих навчальних закладів. У фокусі проекту – впровадження нових методик і технологій розвитку громадянських компетентностей у викладачів та студентів – майбутніх учителів початкової школи!

Викладачі коледжу виражають свою щиру подяку команді DOCCU: модераторам групи 2 – Людмилі Паращенко, Ларисі Жабенко, Оксані Левчишеній, Марії Гриньовій, організаторам та учасникам семінару за якісну, насичену та інформативну роботу!

 

Пивоварова Г.С.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018