Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

14.03.2018

День добровольця

Минуло вже більше чотирьох років, а гул боїв, звуки пострілів і бій гармат все ще лунають над рідними просторами…

Війна забрала багато життів відважних воїнів-визволителів, найкращих синів Вітчизни, цвіту української нації… Вона стомила всіх: і військових, і мирне населення. Проте, не дивлячись ні на що, наш народ виявляє нескорену силу духу, міць і волю, і щодня фронти поповнюються все новими і новими добровольцями – мужніми борцями, які прагнуть відстояти незалежність своєї держави, зміцнити її кордони, зберегти ці святі землі зі славетною історією для майбутніх поколінь.

Цінуючи відвагу українців, які самовіддано йдуть обороняти свою державу й відстоювати гідне життя для народу, в Україні 17 січня 2017 року Верховною Радою офіційно було встановлено 14 березня як День добровольця з метою сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Ця подія стала актуальною темою для обговорення на засіданні інформаційно-аналітичного майданчика ,,Центру молодіжних ініціатив" Лисичанського педагогічного коледжу, де студенти ознайомились з історією створення добровольчих батальйонів і підкреслили їх значимість у боротьбі за територіальну цілісність України.

Сьогодні представники навчального закладу привітали з Днем добровольця військових батальйону ,,Тернопіль", дякуючи воїнам-визволителям за те, що вони щодня оберігають наш спокій далеко від своїх родин і домівок.

Студентська молодь щиро зізналась у тому, що вони, молоде покоління, цінують те, що наші добровольці роблять для нас. Цінують не тільки сьогодні, не лише в гіркі пам'ятні дати, а щодня. Бо, доки поруч з нами визволителі, ми знаємо, що ми захищені. Ми віримо, що ця війна скоро скінчиться і зробимо все для того, щоб таке більше ніколи не повторилось.

На знак щирої поваги освітяни коледжу висловлювали теплі слова привітань і подяки, та вручили військовослужбовцям символічні дарунки – солодощі.

Говорячи про найбільшу спільну мрію – якнайшвидше настання миру в Україні, всі разом: і гості, і військові виконали Гімн своєї держави й щиросердно пообіцяли одне одному зробити все можливе для того, щоб одного дня в домівку кожного українця прийшла Блага вість про мир і спокій на рідній Батьківщині.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018