Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

05.03.2018

Прихід весни символічно пов'язується з красою, квітами та коханням. Жінка об'єднує в собі всі ці ознаки: дивовижна врода, квітуча посмішка і серце, сповнене коханням. 5 березня, на передодні Міжнародного жіночого дня, у гуртожитку Лисичанського педагогічного коледжу юнаки вітали прекрасних, неповторних, ніжних дівчат. Захід під гаслом: «Весна на жінку схожа» розпочали ведучі Абазін Є. та Винокуров М., передавши святковий настрій та заряд позитивних емоцій глядачам. Охременко В., Постольник І., Федорченко А., Буряк В., Апатенко О. проникливо та чуттєво декламували вірші український поетів - Ліни Костенко, Василя Симоненка.

Запальний танок подарував дівчатам Гетьман А, змусивши підтанцьовувати весь зал і став фаворитом свята. Музичне привітання лунало з уст Верхоглядова Р., а театральну постановку «8 Березня» під гучні оплески презентували Сусін Б., Федорченко А. та Гетьман А. Гарний настрій, щасливі посмішки та слова подяки лунали по закінченню заходу.

Весна вносить свої корективи в пробудження природи, довкола все оживає і грає на сонці різними барвами, нехай ця весна принесе у кожну родину мир і злагоду, щоб жінка - берегиня роду посміхалася частіше, раділа успіхам, відчувала себе захищеною і щасливою. Квітів, тепла, кохання і натхнення вам, дорогі жінки та дівчата!

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018