Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

05.03.2018

Весна дарує нам натхнення та красу. Природа розквітає та разом з нею розквітає жіноча врода. Саме тому 5 березня 2018 року в коледжі відбулось традиційне свято «Пан і панночка-слобожаночка-2018», приурочене до святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня!. За традицією, святкова програма складалась з двох частин. Перша частина свята передбачала урочисті вітання. Так, на адресу коледжу надійшов вітальний лист із побажаннями тепла, радості, натхнення, квітучої весни та неперевершених сподівань надійшов від Савченка С.В., ректора ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

На другому етапі заходу глядачі мали змогу бути свідками найзнаменнішої весняної події у коледжі – вибір Пана й панночки – 2018! Було сформовано сім найрозумніших, найкреативніших, найактивніших, найкрасивіших пар. Серед них студенти 1-3 курсів: Околота Діана та Охременко Віктор; Хохлова Христина та Горбунов Едуард; Кравець Лілія та Комісаренко Ілля; Березовська Валерія та Федорченко Артем; Гайдедей Каріна та Кравцов Микита; Басова Аліна та Буряк Володимир; Огороднічук Ліна та Гаврашенко Євген. Чаруючі, наймиліші пари дали змогу присутнім відчути дух українського танцю та поринути в світ справжніх вечорниць. Конкурс складався з чотирьох завдань, на яких учасники мали змогу продемонструвати вміння дефілювати (перший конкурс); показати інтелектуальні здібності (другий конкурс), креативні здібності (третій конкурс); презентувати себе в танцювальному марафоні (четвертий конкурс). Пісні, хореографічні постановки, фокусні експерименти – все це об'єднало учасників у захопливій миті святкового заходу. А найголовніше, справжнє народне свято дало змогу відчути усім присутнім витоки національної ідентичності, доторкнутися до джерел української історії та культури.

Всі пари демонстрували високий рівень артистичності, креативності, творчості, гармонійності та найкращою парою, які отримали звання «Пан і панночка-слобожаночка-2018», були визнані Гайдедей Каріна (група 1-АПО) та Кравцов Микита (1-АТ).

На даному святі слід відзначити артистичність викладачів коледжу, які в танці змогли передати граціозність, вроду та талант українських дівчат.

Усіх учасників конкурсу нагородили грамотами, а переможці отримали подарунки від студентської профспілки коледжу.

Конкурс «Пан і панночка-слобожаночка-2018» став ще однією яскравою сторінкою у скарбниці національно-патріотичних заходів коледжу.

Вітаємо учасників і всіх без винятку прекрасних жінок коледжу зі святом весни й кохання! Бажаємо квітнути й радіти життю, отримувати безліч квітів і подарунків від коханих чоловіків та її Величності Весни!

 

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018