Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

28.02.2018

Науково-практичний семінар «Феномен відкритої освіти»

28 лютого 2018 року викладачі циклової комісії загальної та дошкільної педагогіки і психології провели науково-практичний семінар «Феномен відкритої освіти». В роботі семінару взяли участь Семенов М.А., завідувач кафедри інформаційних технологій і систем, к.п.д., доцент ЛНУ імені Тараса Шевченка, викладачі Лисичанського педагогічного коледжу, Кадіївського педагогічного коледжу, вчителі закладів освіти Луганської області.

Відповідно до мети семінару викладачі коледжу Хомич О.М., Крошка С. А., Пивоварова Г.С., розкрили сутність та ґенезу поняття «відкрита освіта», продемонстрували можливості реалізації принципів відкритої освіти в коледжі, ознайомили з найбільш відомими та доступними освітніми інструментами в умовах відкритої освіти.

Заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Спеціалізована ЗОШ № 8» Цуканова О. В. презентувала досвід діяльності закладів середньої освіти щодо відкритості освітнього процесу; підкреслила, що альфа-учні вимагають нових підходів, методів, форм навчання. В свою чергу, відкрита освіта удосконалює вектори щодо навчання й виховання сучасної, цілеспрямованої, активної, вмотивованої молоді.

Вчитель початкових класів НВК ЗОШ-ліцей «Гарант» Бондар Г. В. висвітлила переваги сайтів для дистанційного навчання та виховання учнів початкової ланки; звернула увагу на додаткові електронні матеріали, тренажери, які відкривають широкі освітні, методичні можливості як для учнів, так і для батьків.

Підсумком роботи семінару стала презентація інформаційно-методичного збірника та вручення сертифікатів учасникам заходу.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018