Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

26.02.2018

Виховання інформаційної культури студентів сьогодні особливо актуальне, оскільки кожен фахівець повинен навчитися орієнтуватися в світі інформації, самостійно знаходити необхідні відомості й факти, раціонально працювати з книгою.

З метою орієнтування в інформаційному просторі 26 лютого 2018 року для студентів І-х курсів відбулося ознайомлення з оновленими ресурсами сайту медіа-центру Лисичанського педагогічного коледжу.

Студенти переглянули інформаційні відеоролики, присвячені знаменним датам, корисні та пізнавальні відеоматеріали, буктрейлери, які виконують функції промоції української книги та мотивують до читання.

Були ознайомлені з оновленими матеріалами сторінки «Електронні ресурси», а саме: з методичними посиланнями, правовими електронними періодичними виданнями, навчальними он-лайн сайтами.

Працівники медіа-центру акцентували увагу на тому, що студент може спостерігати за новинами, публікаціями, оголошеннями не тільки на сайті медіа-центру, а й за допомогою додатку «MediacentrLPK», адаптованого для смартфонів.

Ми сподіваємося, що студенти Лисичанського педагогічного коледжу стануть постійними відвідувачами медіа-центру, а їх пошук необхідної інформації буде завжди успішним!

 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018