Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

22.02.2018

Переддипломна педагогічна практика є обов'язковою складовою навчального процесу в педагогічному коледжі, оскільки вона передбачає практичну професійну підготовку в умовах, наближених до педагогічної діяльності вчителя. Педагогічна практика забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх вчителів з їх практичною педагогічною діяльністю в умовах загальноосвітніх навчальних закладів, сприяє формуванню творчого відношення до педагогічної діяльності, визначає ступінь його практичної підготовки та рівень педагогічної майстерності.

Відповідно до навчальних планів спеціальностей з другого семестру 2017-2018 н.р. студенти 4 курсів (90 осіб) були направлені на переддипломну педагогічну практику. Освітні заклади міста та області, телерадіокомпанія «Акцент», редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новый путь» радо зустріли молодих, інноваційних, творчих, патріотично налаштованих майбутніх творців Нової української школи та талановитих володарів пера.

Відвідування уроків та занять студентів-практикантів, відгуки безпосередніх керівників від баз практики показали, що студенти педагогічного профілю відповідально та сумлінно ставляться до виконання завдань переддипломної практики, своєчасно та систематично ведуть необхідну документацію, мають достатню методичну підготовку, творчий підхід до роботи з дітьми, використовують інформаційно-комунікаційних технологій тощо.

Студенти Жиділова Л., Лазуренко А., Жолтинюк В., Матушкіна О., Кавєріна К., (4-АПО), Лопата Д., Смірнова К., Панасенко Д. (4-БПО), Лагутєєва А., Куценко В., Олійник В., Руденко О., Тремполець С., Хутренко М., Овчиннікова Л. (4-АФ), Зінченко Л. (гр. 4-АТ) демонструють високий рівень підготовки до уроків, забезпечують розвивальний характер навчання, пропагують національні ідеї та виховують справжніх патріотів України. Студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» виконують завдання відповідно до індивідуального графіку: редакторська робота у видавництві, інтерв'ювання, коректування текстів.

Переддипломна педагогічна практика триває. Разом з цим зростає професійний рівень майбутніх випускників. Сподіваємося, що результатом даного виду практики стануть відмінні оцінки, позитивні характеристики та запрошення на роботу до освітніх колективів, редакцій газет та телерадіокомпаній регіону.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018