Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.02.2018

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 31.10.2017 року №1435 «Про проведення Всеукраїнських олімпіад та конкурсів серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, у 2017/2018 навчального року.

20 лютого 2018 року студентки Лисичанського педагогічного коледжу: Ганага А., Ворошилова А., Букій Я., взяли участь у ІІ етапі VIII Всеукраїнської олімпіади з української мови у КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

В олімпіаді брали участь студенти різних навчальних закладів: КЗ «Покровський педагогічний коледж», Балаклійська філія Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія», Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія», Харківський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія».

Студенти нашого навчального закладу отримали грамоти за участь у ІІ етапі VIII Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Перемогу в номінації «Найкращий граматист» здобула Ганага Анна. Зичимо всім подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!

     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018