Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

19.02.2018

СЛАВА УКРАЇНІ!
СЛАВА ГЕРОЯМ!
УКРАЇНА – ПОНАД УСЕ!

19 лютого 2018 року у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбувся урочистий захід, присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні «Янголи свободи», на знак ушанування відваги, сили духу та стійкості людей, які віддали своє життя під час Євромайдану, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, Європейське майбутнє України. Вони гідні того, щоб ми знали і пам'ятали про них!

«Українські Янголи» загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Ми на порозі нових змін, нового майбутнього. Але якою ціною? Своїми спогадами й емоціями зі сцени поділилися присутні на заході військові батальйону Тернопіль та підрозділу аеророзвідки України, які стали очевидцями подій Євромайдану. «Янголи свободи» навіки зайняли свої пости захисту українського народу на Майдані. Небесна сотня – на варті. Вони поруч. Поруч з нами. З усім українським народом.

Емоції переповнювали кожного під час виконання студентами ліричних віршів та пісень, присвячених пам'яті героїв Небесної Сотні.

Почуття єдності і національного українського духу, про які розповідалося зі сцени, об'єднало майже 400 присутніх на заході осіб під час звучання пісні «Україно».

Тематика заходу не залишила байдужими нікого: ні самих авторів, ні запрошених гостей. Присутні віддали належну шану тим кільком тисячам Героїв, які втримали взимку 2013-2014 року Майдан від остаточної зачистки, відстояли гідність і право людини на свободу, здійснили справжній подвиг, про який не буде забуто ніколи!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

Пивоварова Г.С.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018