Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

12.02.2018

12 лютого 2018 року у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» на паралелях перших і других курсів проведена інформаційно-просвітницька година – «Ти вічний біль, Афганістан».

Метою заходу було довести інформацію студентам про наслідки Афганської війни, виховувати почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу.

Далекий грудень 1979 року… Далека та чужа країна Афганістан… Безглузда війна… Скільки смертей, скільки горя за 10 років. Проте ця безглуздість не применшує героїзму наших воїнів там, в афганському пеклі. Ніхто та ніщо не має бути забутим, аби не забути – треба пам'ятати, а щоб пам'ятати – треба знати.

Афганська війна – одна з трагічних сторінок історії нашого народу, яка тривала вдвічі довше, ніж Велика Вітчизняна. Вона дуже схожа на нинішню війну, що має назву АТО.

Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя українців і залишила по собі невиліковні рани у 150 тисячах українських родин. Не повернулися додому з війни 3360 воїнів; з них 3280 загинуло, а 80 пропало безвісти чи потрапило в полон.

29 років минуло з часу виведення радянських військ з Афганістану, а події в цій країні залишаються живим болем для багатьох колишніх солдатів та офіцерів, що воювали в цій війні.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018