Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

12.02.2018

Минуще все, любов лиш вічна.
Міліють ріки, душі і слова.
І лиш вона пронизує сторіччя,
Перецвітає й знову оживає.

12 лютого 2018 року у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» на паралелі 3-х курсів була проведена інформаційно-просвітницька година до Дня закоханих «Калейдоскоп світових традицій». Метою заходу було ознайомлення студентів зі світовими традиціями святкування Дня закоханих та розширення знань та уявлень про свято.

До України це свято прийшло порівняно нещодавно, але вже набуло великої популярності. І не дивно, бо кохання – це одне з найважливіших почуттів у нашому житті, дехто, навіть, вважає його подарунком від Бога.

Студентам була запропонована святкова вікторина «Що ви знаєте про День Святого Валентина?». Під час заходу студенти мали змогу переглянути традиції святкування Дня всіх закоханих у Європі, історію винекнення свята та навчитись розрізняти такі поняття як «любов», «кохання», «симпатія». Родзинкою заходу була віртуальна подорож найромантичнішими місцями України.

Бажаємо Вам, щоб у Ваших серцях завжди перемагало добро і кохання. Нехай Ваше кохання буде щасливим, світлим, чистим і радісним.

 

Жалдакова Ю.В.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018