Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

09.02.2018

У грудні 2017 року відбувся обласний конкурс спортивної фотографії "Моя країна - країна змін", організаторами якого стали Депертамент освіти і науки Луганської олбдержадміністрації, Луганське обласне відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України під патронатом Луганського обласного Національного олімпійського комітету України. До участі у конкурсі було надіслано більше 200 фотографій з 60 закладів освіти Луганської області.

Викладачі фізичного виховання стали активними учасниками заходу і відправили більше 20 фотографій в 7 номінацях. Протягом двох місяців організатори конкурсу відбирали найцікавіші фото. І нарешті, навчальний заклад отримав радісну звістку!

Викладачі циклової комісії фізичного виховання стали переможцями обласного конкурсу спортивної фотографії "Моя країна - країна змін" в номінації "Майбутнє дитини – в дитячих долоньках", де було представлено 3 світлини (Крошка С.А., Ляшенко В.В., Борисенко Л.Л., Цвік О.С., Сліпецький В.П.). Найкращі роботи будуть представлені на фотовиставці до 80-річчя Луганщини.

8 лютого 2018 року відбулося урочисте нагородження переможців та призерів конкурсу (м. Кремінна), почесними гостями якого стали Бризгіна О.А. – триразова Олімпійська чемпіонка з бігу на 400 м; Острєцов В.В. – начальник Луганського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

З репортажем ви можете ознайомитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=BII0ip_s9hA

Організатори Конкурсу побажали всім переможцям і учасникам активного спортивного життя, нових творчих зльотів та креативності!!! Підготувала Крошка С.А.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018