Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

05.02.2018

«Учитель технологій – фахівець нової генерації»

5 лютого 2018 р. з метою формування пізнавальної спрямованості студентів спеціальності «Трудове навчання та технології», ознайомлення їх зі специфікою майбутньої професії та сприяння професійного зростання був проведений воркшоп «Учитель технологій – фахівець нової генерації». Студенти запевнились, що сучасний кваліфікований фахівець повинен володіти усіма необхідними знаннями для якісного виконання своєї роботи. Нові технології надають багатогранні можливості запровадити сучасні інформаційні та телекомунікаційні технології в освітній процес. Тому сьогодні фахівець з технологічної освіти володіє не тільки знаннями техніки і технологій, але й вміє економічно обґрунтовано організовувати і здійснювати керівництво не тільки в галузі виробництва, а й в інших сферах.

Також студенти познайомились з історією власної спеціальності в педагогічному коледжі та розвитком трудового навчання в Україні.

В ході проведення заходу студентам була запропонована дискусія, особливе зацікавлення у студентів викликало бурхливе обговорення таких питань «Чи не є професія вчителя застиглою, завмерлою, адже рік у рік доводиться читати ті самі уроки, за практично ідентичними підручниками?», «Яким повинні бути відносини між учителем і учнями?», «Любимчики - бути або не бути?», «Чи складно вмотивувати учня?».

Запрошений гість, вчитель праці та технологій ЗОШ № 12 м. Лисичанська Хмелик С.А., поділився досвідом роботи, надав цінні поради майбутнім фахівцям технологічної освіти.

Важко переоцінити заслуги талановитого вчителя, який відкриває перед дитиною двері у світ знань, впливає на формування його життєвих пріоритетів, закладає основи його майбутнього, а значить, майбутнього цивілізації.

 

Демченко П.Є.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019