Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

05.02.2018

«Вчитель це не той, хто допомагає тобі закінчити школу або ВУЗ.
Вчитель це той, хто допомагає тобі почати власне життя».
Святослав Вакарчук

З метою розкриття професійних якостей справжнього педагога-професіонала в області фізичного вдосконалення, виховання почуття поваги до професії педагога, розвитку артистичних здібностей та творчого мислення 5 лютого.2018 року для студентів спеціальності «Фізичне виховання» відбувся фаховий воркшоп «Учитель фізичного виховання – носій культури здоров'я особистості».

Воркшоп асоціюється з такими поняттями, як: активність, експеримент, ризик, зміни, демократичне прийняття рішень, цілісність навчання, самовираження, внутрішні зміни, позитивна взаємодія. Допомагали взаємодіяти та активно працювати гості заходу: вчителі фізичної культури Волошин В.С. (ЗОШ № 4) та Дінчиян Н.Б. (ЗОШ № 8).

Сучасне суспільство вже має нову дитину, що вихована вуличним та віртуальним світом комп'ютерів і телевізорів. Байдужість, жорстокість, егоїзм, бездуховність, ослаблене здоров'я – далеко не весь перелік відбитку сучасності. А звідси і низька успішність, апатія та пасивність до навчально-виховної роботи учня в школі. Ось чому сьогодні кожен педагогічний колектив виокремлює першочерговим завданням виховної роботи в школі виховання ціннісного ставлення дитини до себе та формування здорового способу життя.

Студенти, сприйнявши теоретичну інформацію, переглянувши відеоматеріали та вислухавши доповіді вчителів про власний досвід, дійшли висновку, що вчитель повинен стати носієм фізкультурної просвіти учнів.

«ЛИШЕ ОДНА ПРОФЕСІЯ ВІД БОГА – ПРОФЕСІЯ УЧИТЕЛЯ! УСІ ІНШІ – ВІД УЧИТЕЛЯ!».

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019