Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

05.02.2018

Воркшоп «Я - майбутній профі» спеціальність «Дошкільна освіта»

З метою професійної підготовки студентів спеціальності «Дошкільна освіта» 5 лютого.2018 року відбувся воркшоп «Я - майбутній профі».

Почесною гостею заходу стала вихователь-методист, Юлія Миколаївна Кричун, КДНЗ № 1 Лисичанської міської ради, яка презентувала студенткам історію своєї спеціальності, значення роботи вихователя, професійні компетентності та педагогічні навички XXI століття. На її думку, коли людина починає опановувати дошкільну премудрість, вона дивується,, як багато потрібно для роботи з дітьми. Адже життєва позиція людини, її характер, моральні принципи і погляди закладаються в дитинстві, і саме тому висока компетентність, бездоганна освіченість і всебічний розвиток особистості самого вихователя, який супроводжує дитину в його ранні роки, набуває особливої соціальної значимості.

Під час заходу студенти визначили, що позитивною стороною професії безпосередньо є спілкування з дітьми. Ця дивовижна професія дає можливість зазернути в «країну дитинства». І, хоча всі ми родом з цієї країни, ми дуже швидко забуваємо цей чарівний світ, інколи не розуміючи навіть власних дітей. Дитячий світ набагато цікавіший, безмежніший і багатший, ніж світ дорослого. Завдання вихователя – не зруйнувати цю дитячу ілюзорність, а влитися в неї, щоб розмовляти з дітьми однією мовою. Робота з дітьми дає можливість людині проявити всі здібності та якості, які в ній закладені. Майбутні вихователі визначили, що професія вихователя дитячого садка – професія для творчих та креативних людей. Шановні студенти спеціальності «Дошкільна освіта», пишайтеся своєю професією та станьте справжнім ПРОФІ.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019