Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

23.01.2018

Для студентів 3-х курсів усіх спеціальностей розпочинається новий вид практики «Пробні уроки в школі». Метою даного виду є вироблення й вдосконалення умінь та навичок застосування теоретичних знань в практичній діяльності вчителя при організації навчально-виховної роботи з учасниками освітнього процесу.

23 січня.2017 року відбулась настановча конференція з практики. Майбутні фахівці були ознайомлені з завданнями практики (забезпечення практичного пізнання студентом закономірностей професійної діяльності та оволодіння способами організації; вміння вирішувати конкретні методичні завдання відповідно до умов педагогічного процесу; виховання у студентів потреби систематично поповнювати базу своїх знань, умінь і навичок та творчо застосовувати їх на практиці) та обов'язками (підготовка та проведення власних уроків відповідно розкладу; відвідування всіх уроків підгрупи; систематичне ведення документації; дисципліноване, відповідальне, творче ставлення до виконання завдань практики).

В ході конференції було представлено зразки кращих конспектів уроків та приклади оформлення мультимедійних презентацій.

По завершенню конференції методисти озвучили додаткову інформацію про графіки консультацій з практики, а старости познайомили студентів груп з розкладом пробних уроків. З 29 січня 2018 року студенти 3-х курсів розпочнуть свої перші кроки на місці вчителя.

Тож побажаємо їм творчості, натхнення та успіхів на ниві освіти!

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019