Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

22.01.2018

Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!
Шуми, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.
О. Олесь

Яскравою миттю у вернісажі знаменних дат в державотворенні України 22 січня 2018 року у Лисичанському педагогічному коледжі стало відзначення Дня Соборності, яке об'єднало всю коледжну спільноту. Студенти мали нагоду полинути в історичну подорож сторінками цієї події, акапельно й емоційно виконати Гімн України, долучитися до створення «живого ланцюга» єднання, доторкнутися до проблем соборності України, які, на жаль, не менш актуальні, ніж два десятка років тому.

Культурні та ментальні відмінності між українцями Сходу й Заходу існували завжди; акт возз'єднання УНР та ЗУНР – історичний факт, який показав безсилля будь-яких спроб роз'єднати український народ, протиставити українців один одному – і в цьому запевнилися учасники заходу, переглянувши архівні відеоматеріали.

Активну життєву та громадянську позицію продемонстрували студенти під час промови гасла: «Ми всі різного віку, можемо мати відмінні політичні погляди, віросповідання, але усіх нас єднає Україна – суверенна, неподільна, вільна!!!»

Важливо, що молоде покоління розуміє значимість єдності, прагне до змін на краще, що вселяє віру в світле майбутнє України!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019