Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.12.2017

Презентація конкурсу "Молодіжна столиця України" у місті Лисичанськ

У четвер, 21 грудня, в Лисичанському педагогічному коледжі відбулася презентація національного конкурсу "Молодіжна столиця України". На заході були присутні почесні гості: начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Нецвет Ніна Петрівна, депутат міської ради Романов Олег Іванович, депутат міської ради Пшебіцина Юлія Михайлівна, директор КЗ «Лисичанський міський палац культури» Рясна Ганна Олександрівна, лідери молодіжних осередків студентства Лисичанського педагогічного коледжу, Вищого професійного училища №94, учні старших класів загальноосвітніх шкіл № 3 та № 4 та активна молодь міста. Також на Скайп-включенні з м. Київ із робочою ініціативною групою був представник Асоціації міст України – партнеру конкурсу Назар Миколюк, а інформаційну підтримку заходу забезпечувала головний редактор газети «Новий путь» Китаєва Олена Сергіївна.

Окрім презентації конкурсу на заході відбулося створення робочої групи, яка оформить заявку для участі в конкурсі від нашого міста.

Ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український Інститут Міжнародної Політики та Національна молодіжна рада України.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Починаючи з 2017 року, цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.

Подробиці на сторінці конкурсу в Facebook: https://www.facebook.com/youthcapitalofukraine/

та сайті: http://youthcapital.org.ua

Тож на заході учасники активно обговорювали ситуацію, що склалася у нашому місті із забезпеченням потреб молоді та і саму позицію, що займає молодь міста. Визначилися у тому, що для створення цілісної кращої заявки нам всім необхідна ще одна зустріч, яка спланована на 03.01.2018 та тепер буде відбуватися у приміщенні міськвиконкому із запрошенням більшої кількості представників влади нашого міста та ширшого кола молоді.

Сподіваємося на успіх! Лисичанськ гідний стати Молодіжнею столицею України – 2018!

 
     
 
     
 
     
 

Координаторка конкурсу "Молодіжна столиця України" в м. Лисичанськ Хомич Олена Миколаївна

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018