Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.12.2017

21 грудня 2017 року на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» на виконання Указу Президента України «Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні» від 11 січня 2017 року № 1/2017 та в межах Програми реалізації заходів щодо проведення Року Японії у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбувся творчий конкурс знавців та шанувальників японської літератури, який став заключною подією цього року.

Організатори конкурсу поставили за мету розширити уявлення студентів про своєрідність японської культури, розвивати навички виразного читання, усного малювання та асоціативного мислення; виховувати повагу до культури інших народів, вміння бачити красу природи і речей.

Перш ніж приступити до участі в конкурсі студенти мали змогу зануритись у самобутність культури Країни вранішнього Сонця, дізнавшись Топ-10 цікавих фактів про життя та побут японців та переглянувши авторський проект, розроблений викладачами предметів іноземної філології Бахмет М. Ю. та Жалдаковою Ю. В., «Віртуальна подорож Японією: визначні пам'ятки Японії».

Участь у конкурсі вимагала від конкурсантів застосування всебічних навичок: інтелектуальних, навичок виразного читання та сценічного мистецтва, навичок володіння поетичним словом. У якості першого завдання конкурсу учасникам була запропонована літературна вікторина «Поезія жанру хоку і танка. Творчість Мацуо Басьо, Сайґьо», у якій студенти мали змогу продемонструвати свої знання традиційної японської літератури.

Друге завдання передбачало декламування віршів японських авторів, під час якого студенти намагались найбільш повно висвітлити авторську думку та створити чарівні образи в уяві слухачів. Вірші в аудиторії лунали як мовою оригіналу, так і в перекладах: українською, російською і навіть англійською мовою.

Заключним етапом конкурсу було складання студентами своїх власних авторських хоку. Студенти мали змогу відчути себе справжніми майстрами японської поезії і приємно здивували членів журі своїми творами.

Журі визначилось з переможцями:
І місце – Косінчук Ніка (2-АПО)
ІІ місце – Міхєєва Аліна (2-АПО)
ІІІ місце – Панкова Лілія (2-АПО), Скоробач Анастасія (2-АПО)

Вітаємо наших переможців і бажаємо їм подальшого творчого натхнення!

 
     
 
     
 
     
 
     
 

Бахмет М. Ю.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018