Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.12.2017

21 грудня 2017 року у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся психологічний тренінг «Шок професійного старту», проведений для студентів 4-х курсів спеціальностей «Початкова освіта», «Технологічна освіта». Організаторами тренінгу стали Хомич О. М., психолог коледжу та Шевирьова І. Г., фахівець підрозділу з питань працевлаштування. Тренінг складався з двох части: теоретична та практична. У теоретичній частині фахівець підрозділу звернула увагу майбутніх спеціалістів на інстанції, які стануть у нагоді під час пошуку роботи відповідно до їх спеціальності; окреслила головні задачі, спрямовані на ефективне працевлаштування.

У практичній частині психолог коледжу запропонувала студентам взяти участь у створенні «стресової співбесіди»; долучила майбутніх випускників до обговорення ключових питань, які можуть виникнути у роботодавця. Цікавим моментом практичної частини стало обговорення та імітування співбесіди роботодавця з молодим фахівцем. Також, студенти вчились умілому представленню себе під час ділової бесіди. В ході практичної частини майбутні фахівці активно брали участь в обговоренні головних моментів щодо реалізації себе як компетентного, грамотного та цілеспрямованого робітника.

Сподіваємось, що знання, які були отримані студентами в ході психологічного тренінгу стануть базовим підґрунтям у майбутньому для ефективного та успішного професіонального старту! Бажаємо успіхів для реалізації професійного фаху!

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018