Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

17.12.2017

Олімпіада з педагогіки і окремих методик навчання

З метою виявлення у студентів об'єму базових науково-теоретичних та методичних знань з предметів професійно-орієнтованого циклу спеціальності «Початкова освіта», сприяння розвитку самореалізації пізнавальних та творчих здібностей, виявлення кращих знавців та сприяння професійному зростанню майбутніх фахівців І етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з педагогіки та окремих методик навчання відбувся 17 грудня 2017 р.

 

Для організації та проведення олімпіади відповідно до програми був створений оргкомітет та визначенні члени журі, до складу яких ввійшли Ляшенко К.І., голова ц/к загальної педагогіки та психології, викладач методики навчання математики; Сергієнко Л.В., завідувач навчально-методичного кабінету, викладач філологічних дисциплін; Саприкіна Т.Г., викладач загальної педагогіки; Шевирьова І.Г., викладач природничих, психолого-педагогічних дисциплін.

Учасниками олімпіади стали студенти груп 4АПО, 4БПО у кількості 30 осіб. Для кожного учасника олімпіади оргкомітетом підготовлені пакети завдань, які містили тестові завдання з педагогіки; завдання практичного характеру (розробка фрагменту уроку з відповідної методики: методика навчання природознавства, методика навчання математики, методика навчання української мови) та бланки для відповідей.

Олімпіада тривала дві академічні години.

В ході проведення олімпіади постійно працювали члени оргкомітету та циклової комісії загальної педагогіки та психології.

Результати проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади наступні:

  • перше місце посіла Руда У. (група 4АПО),
  • друге місце – Жиділова Л. (група 4АПО),
  • третє місце – Лопата Д. (група 4БПО), Кравченко Є. (група 4БПО).

Вцілому аналіз конкурсних робіт показав достатній рівень засвоєння теоретичного матеріалу з педагогіки. Практичне завдання надало можливість перевірити в учасників олімпіади розвиток творчого мислення, креативність, вміння інтегрувати психолого-педагогічні знання, методичне оформлення уроку, грамотність та логічність викладу.

Щиро вітаємо найкращих студентів та їхніх наставників, зичимо всім подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018