Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

08.12.2017

8 грудня 2017 року з метою популяризації вивчення англійської мови серед студентської молоді Лисичанського педагогічного коледжу та з метою залучення студентів до наукової та культурної спадщини Великобританії в світі на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» відбувся конкурс студентських проектів «British contribution to the World».

Організатори конкурсу поставили за мету розвиток творчого, естетичного та інтелектуального потенціалу студентської молоді, поглиблення знаннь студентів про надбання науки і культури світового лідера в усіх напрямках роботи.

До участі у конкурсі були залучені студенти 1-4 курсів спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» та «Журналістика». Регламент проведення конкурсу передбачав захист власних проектів англійською мовою.

Тематика робіт, охоплена конкурсантами у проектах, демонструвала наукові та культурні досягнення видатних представників Великобританії: «London Underground», «Isaak Newton», «George Stephenson», «Richard Dokinz», «Oxford», «Top-5 British inventions», «Top-10 British inventions», «The Beatles».

Яскравим завершенням конкурсу стало висвітлення результатів. Жюрі визначилось з переможцями:

І місце – Панкова Лілія (2-АПО)

ІІ місце – Лондарь Христина (3-АПО), Ворошилова Альбіна (2-АПО)

ІІІ місце – Сухомліна Анастасія (3-ВС), Запотєєва Валерія (1-АПО)

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших успіхів та творчої наснаги!

 
     
 
     
 
     
 
     
 

Бахмет М. Ю

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018