Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

04.12.2017

За вікном грудень, це значить, що весь український народ вшановує своїх захисників і відзначає День Збройних Сил України. Це свято мужності, сили, впевненості, надійності, міцності, шляхетності, вірності, тобто тих якостей, які асоціюються у нас із справжніми чоловіками.

Це свято сильної, відкритої, безкорисної і непідкупної дружби, яка проходить перевірку небезпекою і ризиком.

4 грудня до Лисичанського педагогічного коледжу завітали гості, військовослужбовці, які є прикладом мужності та героїзму, невичерпної щирості та віддачі, що захищають кордони України, ризикуючи власним життям, заради світлого майбутнього нашої держави.

Тож, забувши на мить про випробування, які нам посилає доля, наші сучасні і майбутні захисники змагалися у спортивних змаганнях, проходили курс молодого бійця в домашніх умовах.

Спортивні естафети, які включали в себе віджимання, стрибання на скакалці, присідання, підняття тулуба на швидкість. Команда студентів, майбутніх захисників України, впевнено отримали перемогу в спортивних змаганнях, а виконуючи завдання курсу молодого бійця беззаперечними лідерами стали команда військовослужбовців.

Оцінювали учасників змагань журі у складі: викладача загальнотехнічних дисциплін Демченка П.Є., голови профспілкової організації студентів Борисенко Л.Л. та волонтера Кравцова Ігоря.

Учасники та вболівальники отримали заряд позитивної енергії та емоцій на весь день.

День Збройних Сил України – це свято всіх нас, бо ми - українці, а значить є причетними до наших збройних сил. Бо ми не лише любимо Вітчизну, а й пишаємося нею, отже, вважаємо себе зобов'язаними її захищати.

 
     
 
     
 
     
 
     
 

Брюховецька О.А.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019