Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

01.12.2017

1 грудня в межах акції «16 днів проти насильства» та Всеукраїнського Тижня права ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» з просвітницькою метою відвідали представники правоохоронних органів, а саме: дільничний інспектор району Склозаводу, інспектор у справах неповнолітніх та інспектор патрульної поліції.

Інспектор у справах неповнолітніх познайомила студентів з особливостями адміністративної та кримінальної відповідальності, різновидами адміністративних правопорушень, відповідальності батьків неповнолітніх студентів перед законом у разі невиконання ними своїх обов'язків.

Дільничний інспектор розповіла присутнім про кібербулінг. Кібербулінг – це переслідування інших осіб з використанням сучасних електронних технологій: інтернету (електронної пошти, форумів, чатів, ICQ) та інших засобів електронної техніки – мобільних телефонів, смартфонів, який в свою чергу тісно пов'язаний з однією з найрозповсюдженіших форм насильства – кібертероризм.

Представники правоохоронних органів надали студентам номера гарячих ліній за якими консультують компетентні у проблемних питаннях психологи, юристи та соціальні працівники:

- Національна дитяча «гаряча» лінія (0 800 500 255 або 772 з мобільного)

- Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації (0 800 500 335 або 386 з мобільного).

 
     
 
     
 

Підготувала Пивоварова Г.С.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018