Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

29.11.2017

«Для мене дім – люди»

Сьогодні, 29 листопада, до Лисичанського педагогічного коледжу завітала талановита письменниця зі Львова Вікторія Амеліна – авторка актуальної прози XXI століття. У затишній камерній атмосфері з щирістю і невгамовним бажанням молодь зустрілася з цікавою людиною.

Шанувальники художнього слова, активні читачі із задоволенням відгукнулися на зустріч з її книгою «Дім для Дома». Питання, порушені Вікторією Амеліною, покликані задуматися над багатьма категоріями: батьківщина – рідний дім, совість – правда, право вибору. Актуальність проблематики зумовила живу дискусію в аудиторії, у перебігу якої ніхто не залишився байдужим. На питання «Чи погоджуєтесь ви з висловом «Рукописи не горять»?» вона зауважила, що в процесі розвитку української літератури спостерігалося не один раз зникнення чудових творів, які могли б жити вічно!

Жвавий диспут іноді змушував гостю бути щирою і відкритою до слухачів. Навіть після загальної зустрічі вельмишановна письменниця поділилася досвідом зі студентами спеціальності «Журналістика» щодо Видавництва Старого Лева, в якому знайшов своє перше народження роман «Дім для Дома».

Ця зустріч вкотре підтвердила, що Україна не ділиться на Західну та Східну, що кожному хочеться жити у мирі, подорожувати світом і досягати своїх мрій.

 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018