Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

27.11.2017

Паралельно з шахами, з 22 по 27 листопада, Лисичанський педагогічний коледж приймав також і міські змагання з шашок серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації міста Лисичанська.

Надзвичайно вдало виступили спортсмени зі спортивного клубу «ЛПК».

У командному заліку І місце здобула команда дівчат першокурсниць у складі якої змагалися: Кравцова Дар'я (1-БПО), Коломієць Валентина (1-АДО), Сагімбаєва Олександра (1-БПО)! Дівчата впевнено перемогли усіх опоненток, без шансів для суперниць. Ще одна команда дівчат коледжу, СК «ЛПК-2», здобула ІІ місце, поступившись у фіналі. Срібними призерками змагань стали: Камінецька Любов (2-АФ), Міхєєва Аліна (2-АПО) та Силкіна Ангеліна (3-БПО)!

У особистій першості весь п'єдестал пошани повністю залишився за спортсменками з нашого навчального закладу. Чемпіонкою міста стала Кравцова Дар'я, ІІ місце здобула Силкіна Ангеліна, бронзовою призеркою стала Камінецька Любов!

Не менш вдало змагалися і юнаки з педагогічного коледжу. Командний залік виграли: Радьков Вадим (1-АФ), Підгорний Микола (3-АФ), Остапюк Андрій (1-АФ)! А наступного дня Радьков Вадим здобув перемогу і у особистому заліку!

Вітаємо спортсменів коледжу з успішним виступом!!!

 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019