Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.11.2017

«І якби на те моя воля,
Написала б я скрізь курсивами:
Так багато на світі горя,
Люди, будьте взаємно красивими».
Ліна Костенко

20 листопада у навчальному закладі відбулося відзначення Дня Гідності та Свободи. В холі коледжу була представлена виставка, присвячена Героям Небесної Сотні, де студенти представляли власноруч виготовлені інсталяції про події на Майдані: «Валіза для мого батька» (2-БШ), «Україна вчора, сьогодні, завтра» (1-АШ), авторські вірші від студентів спеціальності «Журналістика» та «Початкова освіта».

Інформаційно-просвітницькі години пройшли на паралелях І курсів «Євромайдан - крок до свободи» (Крошка С.А.), III курсів «Майдан. Усна історія» (Цимбал О.В.), IV курсів «Єдність заради України» (Сергієнко Н.В.).

Мета заходів: пригадати події, які відбувалися в країні і на Майдані Незалежності у 2013-2014 р.р., розширити знання учнів про революцію Гідності та Свободи; розвивати почуття національної самосвідомості та громадянської активності; формувати розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни; виховувати ціннісне ставлення до демократичних свобод, закріплених Конституцією України, усвідомлення цінності людського життя та тих складових частин, які впливають на нього, роблять його багатогранним, плідним і корисним.

Минуло 4 роки. Роки важких втрат, болю і випробувань, подій, які назавжди змінили країну і кожного українця. Подій, які залишили в минулому мирне розмірене життя. 2013-2014 рік закарбувався в історичній пам'яті нашого народу назавжди.

Студенти поринули у трагічні спогади 4-ої давнини...

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018