Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.11.2017

Олімпіада з історії України

З метою вдосконалення практики проведення інтелектуальних змагань, які сприяють розвитку творчого потенціалу молоді, популяризації історії, розвитку та вдосконалення знань з предмету, формування творчої активності, самостійності студентів в набутті та поглибленні знань, сприяння вихованню наполегливості, цілеспрямованості, наукового пошуку, а також виявленню найбільш талановитої молоді серед студентів навчального закладу у Лисичанському педагогічному коледжі була проведена міжвузівська олімпіада з історії у якій взяли участь студенти Лисичанського та Брянківського коледжів.

Завдання олімпіади передбачали обізнаність студентів з фактичного матеріалу курсу «Історія України» - це знання дат важливих подій, історичної термінології, вміння розпізнавати історичні постаті та тлумачити крилаті вислови, орієнтуватися у пам'ятках культури. Цікавим й найскладнішим завданням для студентів виявилося написання листа від імені одного з історичних діячів, у якому необхідно було дати характеристику історичної епохи, коли жили відправник листа та його адресат; описати конкретну історичну подію, учасником якої був обраний герой (вказуючи дати, прізвища, географічні назви та інший фактичний матеріал); сформулювати питання до одержувача листа, що безпосередньо стосуються історичних подій, учасником чи очевидцем яких він міг бути.

Так, більшість учасників писали листа від імені відомих діячів вітчизняної історії - Ярослава Мудрого, Івана Франка, Тараса Шевченка, виявляючи свої знання певних періодів історії та обізнаність у біографічних відомостях. Деякі учасники, дещо вийшли за рамки завдання й обрали за відправників листа представників всесвітньої історії. Так, автор найкреативнішого листування між американським президентом Вудро Вільсоном та Альбертом Ейнштейном стала Целухіна Альона студентка І курсу.

Серед 25 учасників визначено переможців.

І місце - Запотєєва Валерія (1АПО)

ІІ місце - Целухіна Альона (1АТ)

ІІІ місце - Гайдедей Карина (1АПО)

Вітаємо юних знавців та поціновувачів історії України!

 
     
 

Чурілова В.Є., викладач історії України.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018