Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

17.11.2017

Українська земля здавна славиться красунями. Їм в усі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість і творчість. А юнаки – сміливі, сильні духом, борці за волю і незалежність рідної держави. Цими рисами наділені й мешканці гуртожитку, які 17 листопада, в рамках відзначення Міжнародного Дня студентів, були запрошені на осінній бал «Королева Осені – Король Вітру», щоб позмагатися в інтелектуальному, танцювальному, креативному та творчому конкурсах. Оцінювали майстерність конкурсантів компетентному журі у складі викладачів фізичного виховання Сліпецького В.П., іноземної філології Жалдакової Ю.В. та старости гуртожитку Зінченко Л.

За результатами конкурсу володарями титулу «Королева Осені» та «Король Вітру» стали Бухтіярова Юлія та Абазін Євгеній.

 
     
 

 

Кажуть, що осінь – це сумно, постійно йдуть дощі, похмуро… Не вірте, друзі! Осінь по-своєму прекрасна і чарівна. Вона дарує душі щедрість, серцю - тепло від спілкування, вносить в наше життя неповторну красу! Ми дякуємо осені, що вона зібрала нас цього осіннього вечора.

Попереду зима, весна, літо… А потім знову осінь. Скільки їх ще буде у нашому житті! Ми сподіваємося, що ще не один раз засяє для всіх нас золотий вогонь осіннього балу.

 

Підготувала: Брюховецька О.А

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018