Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

17.11.2017

Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юніорів та дівчат і юнаків.

17 листопада легкоатлети зі спортивного клубу коледжу змагалися у командному чемпіонаті Донецької області серед юніорів та дівчат і юнаків 2000-2001р.н. Змагання, традиційно, проводилися на кращій спортивній базі – СК «Металург» місто Бахмут. Саме там є гарний легкоатлетичний манеж, господарі якого надають можливість і нашим спортсменам позмагатися у відповідних умовах.

До складу збірної міста Лисичанська увійшло і чимало представників СК «ЛПК». Відразу для шістьох з них це був дебют – вони вперше мали змогу позмагатися у легкоатлетичному манежі.

Найкраще вдалося проявити себе студентам четвертого курсу спеціальності «Фізичне виховання». Так, Руденко Олександр став триразовим призером змагань - з бігу на 600м, 1000м, стрибків у довжину. Шевцов Владислав виборов два призових місця – з бігу на 600м та 1000м. Дворазовим призером змагань став і Куценко Валентин – з бігу на 300м та на 600м. Ще дві нагороди виборола Лагутєєва Анастасія – з бігу на 60м та за стрибків у довжину.

Не здобули особистих нагород, але принесли очки у командну скарбничку також: Нежальський Павло, Смолій Вероніка (група 1-АФ); Міхєєва Аліна, Постолатьєва Наталія (група 2-АПО); Коваленко Артем (4-АФ); Степаненко Дарина (ЗОШ №4); Губарєва Марія, Лазурко Ксенія (ЗОШ №8).

Завдяки зусиллям усієї команди спортсмени з Лисичанська здобули ІІІ загальнокомандне місце!

Вітаємо переможців та призерів змагань!

 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018