Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

17.11.2017

Міжнародний день студента

17 листопада коледжна спільнота відзначила Міжнародний день студента, який ознаменувався ранковими привітаннями зі святом та проведенням інформаційно-аналітичного майданчика «Активне студентство – запорука зміцнення європейських цінностей», у ході якого були висвітлені питання активності студентського самоврядування, продемонстровані різні види роботи та галузі діяльності студентів у різних країнах світу.

 
     
 

 

Крім того, ввечері на студентів чекав традиційний конкурс «Міс Осінь, Король Вітру» на базі гуртожитку. А для тих студентів, хто не встиг долучитися до зазначених заходів, прес-центр студентського самоврядування підготував відео привітання.

Ми маємо завжди стояти на варті якісного та змістовного навчання, здійснювати заходи захоплюючого дозвілля та піклуватися про майбутнє своєї держави.

Тож, студенте, приймай вітання та побажання легкого навчання і безтурботної юності, нехай все тобі дається легко, із задоволенням, хай радує тебе кожен день, а не тільки День студента! Нехай у твоєму житті всі дні будуть сонячними, наповнені креативом та успіхами! Вірних друзів, взаємного кохання і здоров'я!

 
     
 
     
 
     
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018