Лисичанський педагогічний коледж

Новини

16.11.2017

Індивідуальна першість міста з настільного тенісу.

16 листопада у коледжі продовжилися змагання з настільного тенісу. Цього дня спортсмени визначали кращих у індивідуальній першості міста Лисичанська серед студентів ВНЗ І-ІІр.а. Змагання відбувалися у одиночній категорії серед дівчат та юнаків.

Найбільш захоплюючим та видовищним видався турнір серед юнаків. 14 гравців виборювали перемогу спочатку на груповій стадії, по двоє найкращих виходили до ½ фіналу. Приємно зазначити, що троє з числа півфіналістів – це наші збірники: Юрков Дмитро, Руденко Олександр, Сусін Богдан. Хлопці вкотре довели, що наразі саме вони є кращими гравцями з числа студентів коледжу.

Першим фіналістом став представник І курсу ЛПК Юрков Дмитро. Рівень його гри значно вирізнявся на фоні суперників і путівку до фіналу він здобув майже не напружуючись. Ще одним представником нашої команди у фіналі мав стати переможець очного протистояння між другою та третьою ракеткою коледжу. Досить несподівано, але впевнено, переможцем матчу став Богдан Сусін. Отож у фіналі Дмитро Юрков знову довів свою перевагу, ставши чемпіоном міста, Богдан Сусін став срібним призером турніру!

Серед дівчат, вже першого туру змагань стало зрозуміло – звання кращих наші дівчата будуть розігрувати у очних поєдинках між собою. Явною фавориткою була минулорічна переможниця змагань Удовенко Анастасія. Вона, почергово долаючи суперниць, впевнено йшла до перемоги і цього року. Бронзова призерка тогорічних змагань Новодольська Карина, почала змагання не надто вдало, поступившись у трьох партіях Іванніковій Орині, а потім ще й представниці гірничо-індустріального коледжу. Орина ж перемогла усіх суперниць окрім Удовенко і спокійно чекала – друге чи третє місце їй було гарантоване.

І ось остання гра турніру – Новодольська проти Удовенко. Анастасії достатньо однієї виграної партії для загальної перемоги у змаганнях. Але не склалося – Карина впевнено почала гру, змусивши нервувати суперницю, що завершилося перемогою 2:0! У підсумку – Іваннікова Орина – І місце, Новодольська Карина – ІІ, Удовенко Анастасія – ІІІ! Усі дівчата студентки педагогічного коледжу!