Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

13.11.2017

13 листопада відбулась звітна конференція студентів ІV курсу спеціальності ,,Видавнича справа та редагування", яка присвячена закінченню редакційної (виробничої) практики.

В цьому році майбутні журналісти мали змогу перейняти досвід і стати частиною творчої групи регіональної газети ,,Новый путь" та телеканалів: ,,Акцент", ,,ЛОТ" та ,,Ірта".

В результаті синтезу теоретичного матеріалу й набутих практичних вмінь на базах практики студенти презентували неординарний творчий звіт. До його складу увійшли: сюжети новин, що виходили в ефір, статті надруковані в регіональній газеті, а також власні та колективні наробки, такі як: фільм про коледж; рекламні ролики до кожної спеціальності й про коледж загалом; два випуски газети ,,Студмікс" та інтерв`ю в музеї Володимира Сосюри (до 120-ї річниці від Дня народження вічно закоханого поета).

Унікальною рисою продуктів практики стала розповідь про навчальний заклад юній українській спільноті! Сподіваємось, що наша праця не залишить байдужими абітурієнтів 2018!

 

 

 

 

 

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018