Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

09.11.2017

ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» долучився до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності та Міжнародного флешмобу під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об'єднує спільна мета», що традиційно проводився Українським радіо 9 листопада 2017 року, з метою популяризації української мови, консолідації українського суспільства та виховання національно-патріотичної свідомості, зміцнення суспільної ролі української мови.

 
     
 
     
 

У заході брали участь студенти, викладачі, співробітники коледжу. Близько 100 учасників одночасно з усією країною писали диктант національної єдності. Увесь колектив об'єднався навколо українського слова.

Всі охочі після написання диктанту могли висловити свої думки, враження. Дещо викликало палкі дискусії, бурхливе обговорення, проте найважливішим було те, що ніхто не залишився байдужим, усіх об'єднала любов до українського слова, до своєї країни.

Ми, студенти спеціальності «Журналістика», взяли інтерв'ю у знавців української мови, які поділилися з нами своїми враженнями, сумнівами, найскладнішими пунктуаційними знаками тощо.

Баранова А.:


«Я отримала багато вражень від диктанту. По-перше, він дає можливість перевірити свої знання рідної мови, по-друге, під час написання студенти разом із викладачами сиділи за одними партами, що ще раз доводить, що всі ми – українці, які люблять свою державу, свою мову. Цей диктант є дуже важливим для всіх нас».


Гонтаренко І.:


«Мої враження, безумовно, позитивні. Варто подякувати тим, хто популяризує радіодиктант, тому що українська мова – найкраща, наймелодійніша, найрідніша». 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019