Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

03.11.2017

Друга районна науково-практична конференція "Обдаровані діти - інтелектуальний потенціал держави" м. Старобільськ

Не можна не погодитися з висловом «Кожна дитина – це творець». Труднощі в тому, щоб залишитися творцем, вийшовши з дитячого віку. Сьогодні наша держава потребує творців нового формату - винахідників та інтелектуалів. Це пов'язано зі стрімким розвитком IT-галузі, робототехніки, нанотехнологій виявляє потребу у досвідчених фахівцях. Сучасна система освіти повинна бути випереджувальною, відповідати тенденціям розвитку суспільства в майбутньому починаючи з дошкільного дитинства. Дитяча фантазія та творчість мають зрушити з місця кризу наукового прогресу людства. Таким чином, постає питання у якісній освітній системі роботи з обдарованими дітьми.

З метою підвищення рівня науково-дослідницької роботи з обдарованими дітьми відділом освіти Старобільської районної державної адміністрації та Старобільським методичним кабінетом проведено другу районну науково-практичну конференцію "Обдаровані діти-інтелектуальний потенціал держави".

До участі у пленарному засіданні були запрошені завідувачі профільних лабораторій: Аль-Хамадані Наталія Дмитрівна "Лабораторія фахової компетентності педагога дошкільної освіти" та Ляшенко Катерина Іванівна "Лабораторія початкової освіти". У доповідях пленарного засідання було розкрито основи педагогічного супроводу дітей дошкільного та молодшого шкільного віку через призму сучасних освітніх перетворень Нової української школи.

 

 

 

 

Цікавими для практиків були майстер-класи по роботі з обдарованими малюками "Розвиток творчих здібностей дошкільнят засобами гуртка "Юні шашисти", "Креативний учитель-запорука розвитку творчого учня". Педагоги Старобільщини вирішили схвалити основні положення доповідей учасників пленарного засідання, розробити модель педагогічного супроводу обдарованих дітей дошкільного та молодшого шкільного віку .

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019