Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

02.11.2017

Міжнародний педагогічний саміт "Дошкільна освіта: соціальний простір в умовах глобалізації"

З 31 жовтня по 2 листопада 2017 року завідувач Лабораторії фахової компетентності педагога дошкільної освіти Аль-Хамадані Н.Д., взяла участь у першому Міжнародному педагогічному саміті «Дошкільна освіта: соціальний простір в умовах світової глобалізації» м. Запоріжжя.

Участь у заході взяли близько 200 представників сфери дошкільної освіти не тільки із Запоріжжя і Запорізької області, а й інших міст, областей України. Освітяни України та міжнародні експерти з Німеччини, США, Італії, Литви, Естонії, Казахстану, Франції, Кот-д'Івуар на різних локаціях обговорили актуальні тенденції і проблематику в системі дошкільної освіти, роль дитячих садків в освіті та розвитку дитини, обмінялися досвідом і новітніми практиками.

В рамках саміту в малій залі Запорізької міської ради зібралися керівники регіональних делегацій, щоб обговорити Хартію «Освіта майбутнього» – підсумковий документ, який визначить стратегічні підходи розвитку системи дошкільної освіти на основі висновків вітчизняних педагогів-практиків і вчених міжнародного рівня. Фахівці із Запоріжжя підготували проект документа. В них прописані стратегічні напрямки розвитку системи дошкільної освіти в умовах світової глобалізації, налагодження співробітництва та обміну між містами, регіонами, міжнародні зв'язки. Хартія базується на Конвенції про права дитини (20 листопада 1989 року), Хартії основних прав Європейського союзу (7 грудня 2000 року) та Європейській хартії місцевого самоврядування (15 жовтня 1985 року).

У процесі роботи на різноманітних локаціях Хартія була доповнена новими статтями. Головне завдання на майбутнє – її реалізація та застосування на практиці.

Також під час заходу учасники саміту презентували регіональні моделі дошкільної освіти та поділилися успішним досвідом реалізації освітніх програм на місцевому рівні.

Посилання на відео: https://youtu.be/wEEUOZxmCc4

     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019